450 پزشک متخصص | شروع گفتگوی آنلاین

7 روش عالی برای ارگاسم سریع در مردان و زنان

7 روش عالی برای ارگاسم سریع در مردان و زنان

تأیید شده توسط تیم پزشکی دکتر ساینا
تأیید‌‌‌‌‌‌‌شده توسط تیم پزشکی دکتر ساینا دریافت مشاوره آنلاین

اگر در وضعيت روحي خاصي هستيد و يا اين كه به طور كلي نياز به ارگاسم سريع داريد، مي‌توانيد تكنيك‌ها و نكات زير را در نظر بگيريد و آن‌ها را براي داشتن ارگاسم سريع انجام دهيد. در واقع در اين جا روش‌هايي ذکر شده‌ كه مي‌توانيد با استفاده از آن‌ها -چه در رابطه ‌جنسی با شريك خود و چه در هنگام خودارضايي- ارگاسم سريع را تجربه كنيد.

در ابتدا باید گفت كه اگر می‌خواهید سریع‌تر به ارگاسم برسید و لذت بیشتری را تجربه کنید، تکنیک‌ها و راهکارهایی وجود دارند که می‌توانند در رسیدن به ارگاسم و داشتن یک رابطه‌ جنسی موفق به شما کمک کنند. به طوری که حتی تلاش کم‌تری برای انجام آن لازم باشد. در این مقاله از مجله سلامت دکتر ساینا به این موضوع پرداخته ایم.

 

تمرینات Kegel را انجام دهید

اگرچه Kegel معمولاً در زنان كارآمد است، اما همه می‌توانند با کمی تمرين روي عضلات Pubococcygeus (PC)  از آن بهره ببرند. كار كردن روي اين عضلات به شما كمك مي‌كند تا ارگاسم سريع داشته باشيد و خيلي زود در فعاليت جنسي خود به اوج برسيد.

تمرین صحيح و اساسی Kegel، به انقباض و شل شدن عضلات در ناحیه‌ی لگن منجر مي‌شود. به عبارت دیگر، شما بايد عضلاتي را كه در كنترل ادرار و مدفوع به كار مي‌گيريد، در حالت انقباض و استراحت قرار دهيد. بنابراين وقتی این عضلات را شناسایی کردید، آن‌ها را برای 5 تا 10 ثانیه منقبض کنید. سپس 5 ثانیه رها کنید و آن‌ها را به حالت استراحت در بياوريد و بعد دوباره منقبض كنيد. این کار را 8 تا 10 بار پشت سر هم انجام دهید. این كار تأثير به سزايي در ارگاسم سريع دارد. بنابراين برای گرفتن بهترین نتیجه، سه تا چهار بار در روز اين كار را انجام دهید.

یادتان باشد که ارگاسم در همه افراد نیست و آن‌چه باعث اوج ارگاسم يک نفر می‌شود، می‌تواند در فرد دیگر بی‌اثر باشد. اگر نگران هستید یا احساس می‌کنید در رسيدن به اوج لذت جنسی مشکل دارید، بهتر است با پزشک یا متخصص سلامت جنسی صحبت کنید. اگر به هر دلیلی تمایل به مراجعه حضوری به مطب سکس تراپیست ها را ندارید می‌توانید همین حالا از طریق سامانه پزشکی دکتر ساینا با بهترین مشاوران جنسی گفتگوی آنلاین و یا تلفنی داشته باشید و  سوالات خود را در زمینه مسائل جنسی بپرسید.

همین حالا مشاوره جنسی دریافت کنید :

خودارضايي را متوقف كنيد

خودارضايی راهی عالی برای شناختن علایق جنسی است. اگرچه برخی افراد بر این باورند که خودارضایی قبل از رابطه‌ جنسی می‌تواند به شما در پيدا كردن علايقتان كمك كند، اما برخی دیگر برعکس اين قضيه را تجربه می‌کنند.

برای بعضی از افراد، انزال زودرس ممکن است در واقع هورمون‌هایی را كه مسئول كنترل اعمال جنسي او هستند، كاهش دهد. این می‌تواند به طور كلي باعث کاهش میل جنسی و همچنین افزایش زمان لازم برای رسیدن به ارگاسم شود. لازم نیست که اعمال انفرادی جنسی خود را به طور کامل قطع کنید. فقط كافي است خود را در روزهایی که امكان برقراري رابطه‌ جنسی را با شريكتان داريد، نسبت به خودارضایی محدودیت ایجاد کنید. قطع خودارضایی باعث مي‌شود كه شما ارگاسم سريع‌تری را تجربه کنید.

اجتناب از مصرف الکل

منقبض شدن آلت‌ تناسلی تحت تأثیر مواد مخدر یا الکل بسيار دشوار است. حتی ممکن است متوجه شوید که نمی‌توانید محدوده‌ی معمولی از احساسات جنسي را به طور کامل تجربه کنید. به عبارت دیگر، ممکن است بدن شما مطابق ميلتان به محرک جنسی پاسخ ندهد. این موضوع نيز می‌تواند تجربه‌ی اوج لذت جنسی را تحت تأثير قرار دهد. بنابراين با توجه به اين تفاسير، ارگاسم سريع با وجود مصرف الكل و مواد مخدر تقريبأ محال است.

 

استرس خود را کاهش دهید

اگر عصبي هستيد يا دچار تنش شده‌ايد، تمرینات تنفسي انجام دهید. این كار ممکن است به شما کمک کند تا هرگونه افکار ناخواسته را رها کرده و توجه خود را مجدداً به رسيدن به ارگاسم جلب کنید. تنفس عمیق می‌تواند گردش خون شما را نیز بهبود بخشد و احیاناً منجر به افزایش تحريك‌پذيري می‌شود.

شما می‌توانید فرض کنید كه در سرتان چيزي شبيه به بازي وجود دارد. اين بازي، انتظارات شما در مسائل جنسي است كه بايد برآورده كنيد. شما می‌توانید با پاکسازی ذهن و تمرکز روی موقعیت مورد نظر خود، ارگاسم سريع را تجربه كنيد. استرس، اضطراب و خستگی می‌تواند از ارگاسم سريع جلوگيري كند.

موقعیت و پوزیشن های مختلف را امتحان کنید

اگر هر بار -چه در خودارضايي و چه رابطه جنسی - کارهای تکراری را براي رسيدن به ارگاسم انجام می‌دهید، سعي كنيد در آن تنوع ايجاد كنيد، چون اين اعمال بعد از مدتی كسل‌كننده شده و ارگاسم سريع را ناممكن مي‌سازند.

حالت داگي استايل نيز يكي از روش‌هايي است كه به ايجاد احساسات جديد و ارگاسم سريع كمك مي‌كند. همچنين اين‌كه مي‌توانيد سرعت‌هاي متفاوت را در اعمال جنسی خود براي رسيدن به ارگاسم سريع امتحان كنيد.

در صورت داشتن اعمال تکراری با سرعت يكنواخت، ممكن است ارگاسم سريع براي شما ميسر نشود. بنابراين سعي كنيد با كم يا زياد كردن سرعت، ارگاسم را سريع تجربه كنيد. به همین ترتیب، اگر تمایل دارید که حرکات خود را کمی آهسته‌تر انجام دهيد، سرعت خود را تغییر دهید تا تنش‌هاي كم‌تري ايجاد شود. این کار برای خودارضايي، رابطه‌ی مقعدی، واژینال یا دهانی قابل انجام است.

 

مناطق مختلف را تحریک کنید

اگر فقط به تحريك آلت‌تناسلي خود يا شريكتان بسنده كنيد، فرصت براي تحريك ساير نقاط تحريك‌پذير را از دست مي‌دهيد و ممكن است ارگاسم سريع را تجربه نكنيد. بدن انسان از مناطق اروزال یا مناطقی که حساس هستند، پوشیده شده‌اند. تحريك اين مناطق، لذت جنسی زیادی را به همراه دارد.

زمانی که برای همسرتان خودارضایی می‌کنید، می‌توانید خودتان با این مناطق درگیر شوید. از دست خود استفاده کنید تا پاها‌، نوک سینه‌ها، كشاله‌ی ران و شكم همسرتان را ماساژ دهید. در واقع زمانی که یک دست شما به سمت آلت تناسلي‌ می‌رود، از دست دیگر برای ماساژ بیضه یا كشاله‌هاي ران، ناحیه‌ی بین مقعد و کتف همسرتان استفاده کنید. در رابطه‌ی جنسي می‌توانید در صورت تمایل روی آلت تناسلی او تمرکز کنید، اما سعی کنید مناطق جدید مانند گوش، پاها یا باسن او را نيز تحريك کنید. در صورت علاقه، مي‌توانيد در حين اين كه شريكتان در حال تحريك اين مناطق است، با آلت‌ تناسلي خود بازي كنيد تا ارگاسم را زودتر تجربه كنيد.

با پروستات خود بازی کنید

پروستات گاهی اوقات «نقطه جي مردان» نامیده می‌شود. تحریک پروستات ممکن است به شما کمک کند تا در طول رابطه‌ی جنسی یا خودارضايي، ارگاسم سريع را تجربه كنيد؛ فقط باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. شما یا شریکتان باید به آرامی مالش قسمت بیرونی مقعد و اطراف شكم را شروع کنید. اگر با نفوذ در مقعدتان مشكلي نداريد، می‌توانید از انگشت نیز برای ماساژ داخل مقعد استفاده کنید.

مي‌توانيد قبل از قرار دادن انگشت، از کمی روان‌کننده استفاده کنید. این می‌تواند به جلوگیری از درد کمک کند و از آن جا که حرکت در این حالت راحت‌تر احساس می‌شود، می‌توانید زمان رسیدن به ارگاسم را کاهش داده و با تكرار اين كار، ارگاسم سريع‌ تری را تجربه كنيد. اگر ترجیح می‌دهید از انگشتان دست خود استفاده نکنید و علاقه‌ای به تحريك پروستاتتان با انگشت خود ندارید، ابزارهاي جنسی گزینه خوبی هستند. آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند که سرعت و نفوذ مورد نياز خود را انتخاب کنید. این لوازم در برخی موارد، تجربه‌ای هیجان‌انگیز‌تر از انگشت را فراهم می‌سازند و شاید بتوانند در ارگاسم سریع به شما کمک کنند.

يك چیز کاملاً جدید امتحان کنید

همان گونه که تلاش برای موقعیت‌ها و حرکات جدید می‌تواند به شما در رسيدن به ارگاسم سریع کمک کند، تلاش برای انواع جدیدی از فعالیت‌های جنسی نیز ممکن است در رسیدن به اوج لذت جنسي و ارگاسم سریع نيز تأثیر داشته باشد. شما مي‌توانيد به فعاليت‌های جنسی مثل يك آزمايش نگاه كنيد و هر بار كار جديدي را بر روي خود امتحان كنيد.

اگر با وجود موارد گفته‌شده هنوز ارگاسم سريع را تجربه نكرده‌ايد:

  • حرف‌ها و متون محرك جنسی را برای ایجاد تنش جنسی براي شریک خود بفرستید.
  • براي فعاليت‌هاي جنسي خود صحنه‌سازي و ايجاد نقش كنيد و تخيلاتتان را به واقعيت تبديل كنيد.
  • سر و صدا ایجاد کنید. صداهای تحریک‌کننده به شما و شریکتان اطمینان می‌دهد که در حال لذت بردن از رابطه جنسی هستيد. این كار همچنين ممکن است برانگیختگی را افزایش دهد و به شما در رسیدن به ارگاسم سريع کمک کند.
  • از حرف‌هاي تحريك‌آميز برای بیان احساسات خود استفاده کنید. شنیدن اين گونه حرف‌ها ممکن است در رسيدن شما یا شریکتان به ارگاسم سريع  مؤثر باشد.

چه زمانی بايد برای مشکل ارگاسم به پزشک مراجعه کنیم؟

اگر مکرراً مشکل نعوظ دارید یا قادر به انزال نیستید، بهتر است با پزشک مشورت کنید. شما و پزشك می‌توانید برای تشخیص علت اصلی مشكل جنسيتان، با یکدیگر همکاری کنید. پزشكان همچنین ممکن است داروها یا سایر روش‌های درمانی را برای کمک به کاهش اختلال عملکرد جنسی يا تأخير در ارگاسم را تجويز کنند. اگر می‌خواهید سریع‌تر این مشکل را حل کنید، با متخصصان سامانه دکتر ساینا گفتگو کنید.

همین حالا مشاوره جنسی دریافت کنید :

اگر به سلامت جسم و روان خودت و عزیزانت اهمیت میدی و دنبال مقالات به‌روز و آموزنده هستی، اگر میخوای کلی چیز جدید یاد بگیری و جواب سوالاتو پیدا کنی، یادت نره به مجله سلامت دکتر ساینا سر بزنی!

نظرشما

نظر شما با موفقیت ثبت گردید. پس از تائید مدیر سیستم نمایش داده خواهد شد.