• 1
  • 10
  • 15
همسرم پورن نگاه میکند چکار کنم؟

همسرم پورن نگاه میکند چکار کنم؟

یکی از سوالاتی که مراجعین به دفعات از بنده و همکارانم در حوزه سلامت جنسی می پرسند بحث اعتیاد همسر به پورنوگرافی است. اعتیاد به پورن در بین زوجین به یک پدیده ی شایع تبدیل شده است. در این مقاله دکتر غزاله ربیع توضیحاتی، راجع به مراحلی که شما در کنار همسرتان باید بگذرانید تا این از این چالش گذر کنید، خواهد داد.
پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

پورن چه تاثیری بر کودکان و نوجوانان میگذارد؟

تحقیقات نشان می دهند قرار گیری زود هنگام در معرض پورن، عواقبی برای کودک و نوجوان به دنبال دارد. با فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی و دسترسی ساده به دستگاه های هوشمند فرزندانمان در خطر مواجهه با محتوای پورنوگرافی هستند. چگونگی برخورد با این مسئله دغدغه بسیاری از والدین است. در این مقاله دکتر مریم وحید مقدم توضیحاتی راجع به تاثیرات پورن بر کودکان و نوجوانان میدهد. همچنین به سوالاتی همچون چرا پورن در بین جوانان فراگیر شده است؟ فرزندم پورن میبیند چه کار کنم؟ و ... پاسخ خواهد داد
راه های ترک و درمان اعتیاد به تماشا پورن

راه های ترک و درمان اعتیاد به تماشا پورن

افرادی که به تماشا محتوا های پورنوگرافی اعتیاد دارند با چالش های بسیار بزرگی درگیر هستند. اعتیاد به پورن دیدن در زندگی عادی و روزمره آن ها اخلال ایجاد می کند و رهایی از فکر تصاویر پورنوگرافی غیر ممکن به نظر می رسد. در این مقاله دکتر فریبا امینی به پرسش هایی همچون: چه کسی معتاد به پورن شناخته میشود؟ آیا خودمان میتوانیم دیدن پورن را ترک کنیم؟ برای ترک پورن چیکار کنم؟ با اطرافیان که معتاد به پورن هستند چگونه صحیح رفتار کنیم؟ پاسخ خواهد داد.
اعتیاد به دیدن محتوای پورن چه عواقبی بر سلامت روانی و جسمی میگذارد؟

اعتیاد به دیدن محتوای پورن چه عواقبی بر سلامت روانی و جسمی میگذارد؟

اعتیاد به محتواهای پورنوگرافی در میان ایرانیان در حال شیوع است. اعتیاد به پورن علاوه بر عواقب بسیار مخربی که به سلامت روحی و جسمی وارد می کند، تاثیر منفی بر رابطه عاطفی و زناشویی افراد می گذارد. در این مقاله از دانستنی های سلامت دکتر غزاله ربیع به سوالاتی همچون: پورنوگرافی چیست؟ دیدن پورن چه عواقبی بر جسم و روان میگذارد؟ چجوری متوجه شویم به پورن اعتیاد داریم؟ اعتیاد به پورنوگرافی چه تاثیری بر رابطه زناشویی و عاطفی میگذارد؟ و ... پاسخ خواهد داد.
چرا افراد خود ارضایی میکنند، علل، عواقب و پیشگیری از خود ارضایی

چرا افراد خود ارضایی میکنند، علل، عواقب و پیشگیری از خود ارضایی

یکی از شایع ترین مشکلات زوجین، جوانان و نوجوانان اعتیاد به خود ارضایی است بنحوی که یکی از اساسی ترین عوامل آسیب رسان به روابط زناشویی محسوب میشود و اگر به عادت تبدیل شود آسیب های جدی را بدنبال خواهد داشت. در این مقاله خانم دکتر غزاله ربیع به سوالاتی چون خود ارضایی چیست؟ چرا افراد خود ارضایی میکنند؟ اعتیاد به پورنوگرافی چه تاثیری بر خود ارضایی میگذارد؟ عواقب خود ارضایی چیست؟ راههای پیشگیری از خود ارضایی چیست؟