• 0
  • 2
  • 3
آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

یکی از راه های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. این روش بین بانوان ایرانی بسیار محبوب و شایع شده است. سوال مشترکی برای بسیاری از خانم هایی که به متخصصین پوست و مو و لیزر مراجعه می کنند وجود دارد و آن این است که آیا در زمان بارداری می توان لیزر درمانی کرد؟ در این مقاله دکتر زهرا شادلو به این سوال و سوالاتی چون آیا رشد موها در دوران بارداری زیاد می شود؟ چه مدت پس از زایمان میتوانم لیزر درمانی کنم؟ آیا بارداری تکنسینی که لیزر درمانی انجام میدهد، خطری ندارد؟ آیا از بین بردن موهای زاید با لیزر بر توانایی بارداری تاثیر میگذارد؟ پاسخ خواهد داد.
استفاده از لیزر درمانی برای از بین بردن جای سزارین

استفاده از لیزر درمانی برای از بین بردن جای سزارین

برای بسیاری از زنان زیبایی و سلامت پوست از مهم ترین دغدغه های آن ها است. به همین دلیل مشکلات زیبایی پوست، مثل جای زخم سزارین، اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد. یکی از راه های درمان اثر جای سزارین، لیزر درمانی است. در این مقاله دکتر زهرا شادلو راجع به تاثیر لیزر بر کم رنگ کردن جای سزارین توضیحاتی داده است. ایشان به سوالاتی مثل برای درمان جای سزارین چکار کنم؟ عمل لیزر درمانی برای از بین بردن جای زخم زایمان سزارین چگونه است؟ برای از بین بردن جای سزارین چرا از لیزر درمانی استفاده کنیم؟ و ... پاسخ خواهد داد.
آیا لیزر برای درمان جوش صورت مفید است؟

آیا لیزر برای درمان جوش صورت مفید است؟

زیبایی و سلامت پوست یکی از دغدغه های همه ما است. بسیار پیش می آید که زمانی که جوش میزنیم اثر آن بر روی پوستمان بصورت لک یا فرو رفتگی باقی میماند. یکی از درمان ها، لیزر جوش های صورت است. در این مقاله دکتر زهرا شادلو راجع به تاثیر لیزر بر جوش های صورت توضیحاتی ارائه میکند. ایشان همچنین به سوال های زیر پاسخ می دهد هزینه لیزر درمانی پوست چقدر است؟ عمل لیزر پوست چگونه جوش ها را از بین میبرد؟ چند نوع لیزر برای درمان جای جوش وجود دارد؟ آیا درمان جای جوش و آکنه با لیزر نتیجه راضی کننده دارد؟
لیزر پوست و مو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لیزر پوست و مو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لیزر دستگاهی است که می تواند طول موج نوری مخصوصی، را تولید یا تقویت کند. متاسفانه در سطح جامعه بسیاری از افراد از ناآگاهی بیماران سو استفاده می کنند و خدمات بی کیفیتی به مراجعان می دهند. پس اگر قصد داریم لیزر کنیم لازم است در این باره اطلاعات خود را بالا ببریم. در این مقاله دکتر زهرا شادلو راجع به چیستی لیزر و انواع مختلف آن توضیحاتی خواهد داد. ایشان به سوالاتی همچون: لیزر الکساندر چیست؟ لیزر های پوست چه کاربردهایی دارند؟ و ... پاسخ می دهد.
چرا جوش میزنیم؟ چیستی، راه های درمان و پیشگیری از آکنه

چرا جوش میزنیم؟ چیستی، راه های درمان و پیشگیری از آکنه

جوش های صورتمان یکی از عوامل کمبود اعتماد به نفس ما هستند. آکنه به دلایل مختلفی بر روی پوست ما ظاهر می شود مثلا بلوغ و ... . در این مقاله دکتر زهرا شادلو به سوالاتی همچون آکنه چیست؟ چرا جوش میزنیم؟ جوش چگونه ایجاد می شود؟ چه چیزهایی باعث می شود جوش بزنیم؟ راه های درمان و پیشگیری از جوش زدن چیست؟