• 0
  • 4
  • 2
راه های تشخیص و درمان سنگ کلیه در دوران بارداری

راه های تشخیص و درمان سنگ کلیه در دوران بارداری

سنگ کلیه می تواند وضعیتی بسیار دردناک باشد، به خصوص اگر باردار هستید. بارداری، احتمال تشکیل سنگ کلیه را افزایش نمی دهد ولی در این دوران تشخیص سنگ کلیه پیچیده تر بوده و روش های معمول درمان، به علت خطراتی که می تواند برای جنین داشته باشد دشوارتر است. در این مقاله راجع به راه های تشخیص و درمان سنگ کلیه در دوران بارداری توضیحاتی خواهیم داد و به دغدغه هایی همچون چه عواملی باعث تشکیل سنگ کلیه در بارداری میشوند؟ علائم و نشانه های سنگ کلیه در دوران بارداری چیست؟ سنگ کلیه در دوران بارداری چگونه تشخیص داده میشود؟ در چه صورت سنگ کلیه در بارداری باید درمان شود؟ راه های درمان سنگ کلیه در دوران بارداری چیست؟ راه های درمان طبیعی و طب سنتی سنگ کلیه بارداری پاسخ می دهیم.
آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

یکی از راه های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. این روش بین بانوان ایرانی بسیار محبوب و شایع شده است. سوال مشترکی برای بسیاری از خانم هایی که به متخصصین پوست و مو و لیزر مراجعه می کنند وجود دارد و آن این است که آیا در زمان بارداری می توان لیزر درمانی کرد؟ در این مقاله دکتر زهرا شادلو به این سوال و سوالاتی چون آیا رشد موها در دوران بارداری زیاد می شود؟ چه مدت پس از زایمان میتوانم لیزر درمانی کنم؟ آیا بارداری تکنسینی که لیزر درمانی انجام میدهد، خطری ندارد؟ آیا از بین بردن موهای زاید با لیزر بر توانایی بارداری تاثیر میگذارد؟ پاسخ خواهد داد.
عوامل خطر ابتلا به دیابت بارداری

عوامل خطر ابتلا به دیابت بارداری

اکثر افرادی که به دیابت بارداری دچار می شوند سابقه خانوادگی دارند. اما عواملی محیطی نیز در این میان بی تاثیر نیست، می شود سابقه خانوادگی را نیز نداشته باشید ولی بر اثر عواملی دیگر دچار دیابت بارداری شوید.
همه چیز درباره اکو قلب جنین !

همه چیز درباره اکو قلب جنین !

شیوع ناهنجاری‌های قلبی مادرزادی هشت در هزار تولد زنده است که در صورتی که جنین عامل زمینه‌ای خطر سازی داشته باشد.
علت خونریزی های غیر طبیعی رحمی چیست؟

علت خونریزی های غیر طبیعی رحمی چیست؟

خونریزی های غیر طبیعی رحمی خونریزی هایی هستند که در حقیقت به جز خونریزی های طبیعی (پریود) در خانم ها به وجود می آید. برای اینکه ببینیم علت آن چیست باید خانم ها را به دوگروه سنی تقسیم کنیم.