• 1
  • 1
  • 6
چه کارهایی قبل و بعد از لیزر پوست باید انجام بدهیم؟

چه کارهایی قبل و بعد از لیزر پوست باید انجام بدهیم؟

اگر قصد لیزر درمانی پوست و مو دارید باید بدانید که پیش و پس از جلسات درمانی باید نکاتی را رعایت کنید. در این مقاله دکتر زهره خداشناس راجع به باید ها و نباید های پیش و پس از لیزر پوست و مو مطالبی را آماده کرده است.
آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

آیا میتوان در دوران بارداری لیزر درمانی کرد؟

یکی از راه های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. این روش بین بانوان ایرانی بسیار محبوب و شایع شده است. سوال مشترکی برای بسیاری از خانم هایی که به متخصصین پوست و مو و لیزر مراجعه می کنند وجود دارد و آن این است که آیا در زمان بارداری می توان لیزر درمانی کرد؟ در این مقاله دکتر زهرا شادلو به این سوال و سوالاتی چون آیا رشد موها در دوران بارداری زیاد می شود؟ چه مدت پس از زایمان میتوانم لیزر درمانی کنم؟ آیا بارداری تکنسینی که لیزر درمانی انجام میدهد، خطری ندارد؟ آیا از بین بردن موهای زاید با لیزر بر توانایی بارداری تاثیر میگذارد؟ پاسخ خواهد داد.
آیا لیزر موهای زائد تاثیر دائمی دارد یا موقت است؟

آیا لیزر موهای زائد تاثیر دائمی دارد یا موقت است؟

تکنولوژی لیزر انواع مختلفی دارد به همین خاطر روش های مختلفی نیز برای لیزر موهای زائد وجود دارد. در این ویدیو / مقاله دکتر علی رمضانی توضیحاتی راجع به لیزر موهای زائد داده و به سوالاتی مثل: چند مدل لیزر برای رفع مو های زائد وجود دارد؟ لیزر موهای زائد چند جلسه لازم دارد؟ آیا لیزر موهای زائد تاثیر دائمی دارد یا موقت است؟ آیا خانم هایی که مشکلات هورمونی دارند می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟ آیا لیزر مو های زائد خطرناک است؟ پاسخ می دهد.
لیزر پوست چه عوارض و عواقبی دارد؟

لیزر پوست چه عوارض و عواقبی دارد؟

از لیزر در درمان مشکلات پوستی متعددی مانند چین و چروک، لکه های قهوه ای، جای جوش و آکنه، خطوط کشیدگی، ملاسما و لکه های پیری پوست استفاده می شود.لیزر کردن پوست اگرچه فواید بسیاری دارد و محبوبیت گسترده ای میان مردم پیدا کرده است اما پیش از تصمیم گیری برای درمان باید علاوه بر مزایا، معایب و عوارض احتمالی که می تواند برای پوست داشته باشد را نیز در نظر داشته باشیم. در این مقاله دکتر زهره خداشناس راجع به عوارض و عواقب لیزر درمانی پوست صحبت کرده است و به سوالاتی مثل: لیزر درمانی پوست چه عوارض و عواقبی دارد؟ آیا لیزر درمانی خطرناک است؟ و ... پاسخ خواهد داد.
آیا جای سوختگی را میتوان با لیزر درمان کرد؟

آیا جای سوختگی را میتوان با لیزر درمان کرد؟

سوختگی اتفاقی سخت و آزار دهنده است؛ باقی ماندن جای سوختگی تاثیر جدی برای زیبایی پوست ایجاد می کند، اعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد و بدتر از همه این که تا آخر عمر یادآور حادثه تلخی است که اتفاق افتاده است. یکی از راه های بهبود جای سوختگی لیزر درمانی است. در این مقاله دکتر علی رمضانی راجع به تاثیر لیزر Co2 فرکشنال بر بهبود آثار سوختگی توضیحاتی داده است و به سوالاتی مثل: آیا جای سوختگی را میتوان با لیزر درمان کرد؟ لیزر برای درمان جای سوختگی چه مزیت هایی دارد؟ و عمل لیزر درمانی برای جای سوختگی به چه صورت است؟ پاسخ می دهد.