• 0
  • 2
  • 1
آیا لیزر برای درمان جوش صورت مفید است؟

آیا لیزر برای درمان جوش صورت مفید است؟

زیبایی و سلامت پوست یکی از دغدغه های همه ما است. بسیار پیش می آید که زمانی که جوش میزنیم اثر آن بر روی پوستمان بصورت لک یا فرو رفتگی باقی میماند. یکی از درمان ها، لیزر جوش های صورت است. در این مقاله دکتر زهرا شادلو راجع به تاثیر لیزر بر جوش های صورت توضیحاتی ارائه میکند. ایشان همچنین به سوال های زیر پاسخ می دهد هزینه لیزر درمانی پوست چقدر است؟ عمل لیزر پوست چگونه جوش ها را از بین میبرد؟ چند نوع لیزر برای درمان جای جوش وجود دارد؟ آیا درمان جای جوش و آکنه با لیزر نتیجه راضی کننده دارد؟
لیزر پوست و مو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لیزر پوست و مو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

لیزر دستگاهی است که می تواند طول موج نوری مخصوصی، را تولید یا تقویت کند. متاسفانه در سطح جامعه بسیاری از افراد از ناآگاهی بیماران سو استفاده می کنند و خدمات بی کیفیتی به مراجعان می دهند. پس اگر قصد داریم لیزر کنیم لازم است در این باره اطلاعات خود را بالا ببریم. در این مقاله دکتر زهرا شادلو راجع به چیستی لیزر و انواع مختلف آن توضیحاتی خواهد داد. ایشان به سوالاتی همچون: لیزر الکساندر چیست؟ لیزر های پوست چه کاربردهایی دارند؟ و ... پاسخ می دهد.
چرا جوش میزنیم؟ چیستی، راه های درمان و پیشگیری از آکنه

چرا جوش میزنیم؟ چیستی، راه های درمان و پیشگیری از آکنه

جوش های صورتمان یکی از عوامل کمبود اعتماد به نفس ما هستند. آکنه به دلایل مختلفی بر روی پوست ما ظاهر می شود مثلا بلوغ و ... . در این مقاله دکتر زهرا شادلو به سوالاتی همچون آکنه چیست؟ چرا جوش میزنیم؟ جوش چگونه ایجاد می شود؟ چه چیزهایی باعث می شود جوش بزنیم؟ راه های درمان و پیشگیری از جوش زدن چیست؟